En bij de volgende touroperators kan je  de reizen van Blue water Sailing Boeken

Mambo www.mambo.nl
Tiptopsailing www.tiptopsailing.com
Business-sailing www.business-sailing.com
Cirkel Vakanties www.cirkel.nl
Gofun Sailing www.gofunsailing.com
Salingparadise www.sailingparadise.net
Triptiq sailing www.triptiq-sailing.nl
Clubactief www.clubactief.nl
Single reizen www.singlereizen.nl
Delfino Zeilvakanties www.delfino-zeilvakanties.nl
Zonnige Zeilvacanties www.gofunsailing.com
One 2 gether Travel www.One2gethertravel.nl
Outdoorvakanties www.clubactief.nl
Villavibes www.villavibes.nl
Zeiljacht Huren www.zeiljachthuren.nl

 

Links voor vlieg maatschappijen

Tui www.tui.nl
Transavia www.transavia.com
Corendon www.Corendon.nl
Air Berlin www.airberlin.com van af Dusseldorf op zat en zond naar Kos
Ryan air www.ryanair.com van af brussel soms via Athene
Cheap tickets www.cheaptickets.nl
Vliegtickets.nl www.vliegticket.nl
Vliegwinkel www.vliegwinkel.nl

 

Informatie overGriekenlanden Kos

De marina www.kosmarina.gr
Het weer in Griekenland www.poseidon.ncmr.gr
Informatie over Kos kos.pagina.nl
Alles over Griekenland www.gnto.nl
Wikipedia dodekanesos nl.wikipedia.org/wiki/Dodekanesos
Wikipedia cycladen nl.wikipedia.org/wiki/Cycladen
Griekenland griekenland.startpagina.nl
Kos explorer www.kos-explorer.com
Griekenland

www.in2greece.com

Griekenland

www.sailingissues.com

Start pagina's zeilen

Races en regatta,s

Marmaris International Raceweek www.miyc.org
Channelregatta Marmaris- Rhodos www.channelregatta.com
Bodrum Cup www.bodrumcup.com
Boten speurder www.botenspeurder.nl
Asian Yachting www.asianyachting.com

Tripadvisor award