Marmaris Raceweek 2010
Ben je zeezeiler en wil je wel eens aan een Regatta deelnemen zonder een heel jacht te moeten huren? Wij bieden nu de unieke gelegenheid deel te nemen aan de Marmaris International Raceweek!
Een heerlijke en sportieve week wedstrijdzeilen in het naseizoen in Turkije! Maar er is ook veel plezier en gezelligheid tijdens dit evenement. De Marmaris Raceweek zal dit jaar voor de 20e maal gehouden worden. Jaarlijks nemen er meer dan 100 schepen uit allerlei landen aan deel.
De schepen worden ingedeeld in 4 divisies: racers, racer-cruisers, cruisers. Er worden vijf races gehouden: drie races in de baai van Marmaris en twee erbuiten. Een van deze races is een offshore wedstrijd richting Fethiye, waarbij zo nodig ook 's nachts wordt gezeild.
De schepen worden ingedeeld in 4 tot 5 divisies: racers, racer-cruisers, grote en kleine cruisers. Er worden vijf wedstrijden gehouden: drie races in de baai van Marmaris en twee erbuiten. Een van deze races is een offshore wedstrijd richting Fethiye, waarbij zo nodig ook s'nachts gezeild wordt.


